У столиці під Лук’янівським СІЗО триває акція в підтримку «торнадовців»

Журналіст телеканалу «112 Україна» повідомила про те, що в столиці під будівлею Лук’янівського СІЗО не вщухає акція в підтримку військовослужбовців розформованого батальону «Торнадо». Кореспондент підкреслює, що акція не тільки не вщухає, вона, навпаки, посилюється. Демонстранти вже почали блокувати службові машини. Вони перегороджують дорогу машинам і не дають їм залишити територію СІЗО. Правоохоронці спробували поговорити з демонстрантами, і в результаті, мітингувальники все ж пропустили три поліцейські машини. При цьому, учасники акції блокують не тільки виїзд, вони також не дають можливості службовим машинам заїхати на територію слідчого ізолятора.

Напередодні акції, учасники запевняли в мирних цілях і обіцяли, що акція пройде спокійно. З початку протестів усі учасники мітингу умовно розділилися на дві групи. Демонстранти першої групи не виявляють ніякої агресії і не здійснюють провокацій, стоячи під будівлею з плакатами. Протестуючі другої групи проявляють агресію та перешкоджають в’їзду і виїзду службових машин.

Демонстранти повідомили журналісту, що вони мають намір піти з території слідчого ізолятора і попрямувати під будівлю офісу Уповноваженого з прав людини.

Також юрист колишнього командира «Торнадо» Володимир Якимів розповів, що Руслан Онищенко був побитий в ході вивозу його з СІЗО. Якимів бачився з ним після інциденту і розповів, що на його руках залишилися криваві сліди від наручників.

До цього, під час етапування бійців «Торнадо», між ними та правоохоронцями сталася сутичка. В результаті, частину з них етапували, інших відправили до карцеру.

У Міністерстві юстиції повідомили, що в’язні застосували саморобний вибуховий пакет, в результаті чого постраждав співробітник поліції. Пізніше стало відомо, що в результаті сутички постраждав ще і юрист колишніх «торнадовців».

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*