Компанія Google знову опинилася в центрі скандалу

Американське видання Associated Press на основі результатів проведеного дослідження встановило, що компанія Google «шпигує» за користувачами своїх сервісів. Стеження здійснюється через мобільний пристрій, і для цього навіть не обов’язково включати функцію пошуку геолокації.

Журналісти Associated Press, посилаючись на дані власного дослідження, повідомили про те, що Google «шпигує» як за власниками пристроїв Android, так і за користувачами iPhone. Дані геолокації стають доступними після того, як людина перевірила погоду або скористалася сервісом Google-карти.

У компанії Google заявили, що для запобігання витоку даних, щодо місцезнаходження і пересування, користувачеві достатньо очистити історію пошуку. Після цього встановити геолокацію буде неможливо.

Компанію Google вже не вперше звинувачують в недостатньому захисті даних користувачів своїх сервісів. Раніше в американських ЗМІ з’явилася інформація, що співробітники компанії мають вільний доступ до листування користувачів. Розробники пояснили, що для запобігання витоку конфіденційних даних достатньо поставити блокування.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*