Радник Трампа здійснить візит до України

Українське посольство в Сполучених Штатах в своєму профілі на Facebook інформує, що прес-служба офіційної резиденції США оголосила про візит до України радника американського президента з національної безпеки Джона Болтона. Вже наступного тижня посол зустрінеться з представниками українського керівництва, а також з високопоставленими чиновниками.

До цього було відомо про наміри Болтона зустрітися з помічником російського лідера Сурковим у серпні. Про це розповів спеціальний представник Державного департаменту США з українських питань Курт Волкер.

Нагадаємо, що чинний радник з нацбезпеки був призначений на посаду головою держави ще в квітні, після того як стало відомо про відставку екс-радника Герберта Макмастера. Раніше Болтон був представником Сполучених Штатів в ООН.

Макмастер прийняв рішення про відставку відразу після звільнення Тіллерсона з посади державного секретаря Штатів. На його місце Трамп призначив Майка Помпео. При цьому американський лідер підкреслив, що звільнення Тіллерсона пов’язано з розбіжностями в питаннях зовнішньої політики, в тому числі в іранському питанні.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*