Оновлення власних складів або військова допомога? – Канада надасть Україні озброєння

Приватна збройна компанія планує поставити для потреб української армії снайперське озброєння на 770 тисяч доларів. Про це поінформував голова PGW Defense Technologie Росс Спагруд. Він заявив, що поставки планується здійснити восени.

У розпорядження ЗСУ перейдуть снайперські військові комплекси LRT-3 50-го калібру, 12,7 мм за поки що чинним регламентом. Співробітники канадської компанії допоможуть українським солдатам ефективно використовувати озброєння і підтримувати його в належному стані. Варто відзначити, що снайперський військовий комплекс LRT-3 є майже аналогом гвинтівок Barret M107A1, які були передані Україні майже рік тому.

Нагадаємо, що раніше Консервативна партія Канади виступила з пропозицією поставити Україні озброєння більш, ніж на 9 млн доларів. Спочатку планувалося передати зброю сирійським курдам до Іраку для боротьби ісламістам. Канадські фахівці провели низку тренувань з курдами, проте рішення про постачання озброєння не прийняли.

Враховуючи цей фактор, можливо мова йде про постачання зброї, що вже перебувала у використанні, яка йде під списання або при оновленні складів задля прийняття на озброєння більш сучасних видів зброї.

Подібне «освіження» військових складів – стандартна практика в країнах-членах НАТО. Проте нерідкі випадки, коли поставлена «стара» зброя в найвідповідальніший момент дає збій на передовій. А це – питання життя і смерті, в нашому випадку – воїнів України.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*