НБУ позбавив ліцензії ще один банк

Представники Нацбанку розповіли, що державна фінансова установа позбавила DV Bank банківської ліцензії. Тепер банк не може проводити валютні операції.

Подібні заходи в НБУ вже застосували і до низки інших банківських структур. Однак, керівництво DV Bank до цього за власною ініціативою вирішило призупинити свою роботу, з метою збереження банківської ліцензії

У Національному банку підкреслили, що підставою для вилучення ліцензії стало узгодження з банками НБУ плану припинення, а також виконання зобов’язань у сфері банківської діяльності в повному обсязі.

Згідно з чинним законодавством, акціонери мають необхідні повноваження для прийняття рішень, пов’язаних з припиненням діяльності банку, при цьому, юридична особа зберігається. Надалі юридична особа у праві продовжувати роботу на ринку фінпослуг, при наявності необхідної ліцензії, а також особа може займатися й іншими сферами господарської діяльності.

Нагадаємо, що раніше представники Мінфіну заявили про готовність обговорити з представниками МВФ подальше співробітництво під час їх візиту до Києва.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*