Пішов з життя автор «Крокодила Гени» та «Канікул в Простоквашино»

В віці 80-ти років 14 серпня помер Едуард Успенський, який подарував літературному світу таких персонажів як Чебурашка, Крокодил Гена, Дядько Федір і багатьох інших. Письменник помер у своєму будинку, розташованому в Новій Москві. Причиною смерті стало важке захворювання, з яким Успенський боровся не один рік.

Відомо, що письменник проходив курс лікування в Німеччині, а на початку серпня поточного року він повернувся в Росію, де йому запропонували продовжити лікування в одній з місцевих лікарень. Успенський відмовився від госпіталізації і відправився додому, де через важкий стан постійно знаходився в ліжку. Поруч з ним весь цей час перебувала його дружина.

Едуард Успенський є автором багатьох дитячих історій. Деяким з них вже майже 50 років, але вони, як і раніше, користуються популярністю в усьому світі. «Крокодил Гена», «Канікули в Простоквашино», «Пластилінова ворона» — це лише невеликий перелік творів, які Успенський подарував дітям. Його називають майстром дитячої літератури, а роботи переведені мінімум на 20 мов. Крім письменницької діяльності, Успенський взяв участь у створенні двох фільмів за мотивами своїх творів.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*