На Кіровоградщині сина депутата госпіталізували з виснаженням

Кореспонденти видання «Фраза» встановили подробиці випадку в Кіровоградській області, де чотирирічну дитину забрали в лікарню з діагнозом «виснаження». Журналістам вдалося з’ясувати, що дитина є сином депутата районної ради Олександра Мольченко.

При цьому сам депутат розповідає, що його син опинився в лікарні з причини політичної розправи над ним самим. Мольченко підкреслив, що дитину голодом ніхто не морив, а його стан викликано хворобою, яка сталася з причини того, що в дитинстві хлопчик став жертвою медичних дослідів.

Депутат розповідає, що протягом останнього року він спостерігав стрімку втрату ваги у сина. При цьому, він неодноразово звертався до медиків, але ті нічого не могли зробити. Батько дитини повідомив, що він сам прийняв рішення купувати вітаміни синові, щоб підтримувати його імунітет, проте ніяких результатів це не дало.

У медичному закладі, де на даний момент перебуває дитина, розповіли, що медики повністю обстежили хлопчика. За підсумками обстеження з’ясувалося, що хлопчик здоровий, тільки відчуває голод. Поки що медики тільки вчать дитину їсти, проте все, що він просить – це хліб і вода, оскільки раніше він харчувався тільки цим.

Сусідка депутата запевняє, що хлопчик ні в чому не потребував і відмінно харчувався. Але, незважаючи на це свідоцтво, правоохоронні органи порушили кримінальну справу за злісне невиконання батьківських обов’язків. Таким чином, депутата можуть позбавити волі терміном до п’яти років.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*