Славнозвісний Київський мотозавод буде знесений

Основний акціонер «Київського мотозаводу» Василь Хмельницький розповів про перспективи відродження в державі виготовлення мотоциклів.

Коли бізнесмена спитали про те, чи не планує він відродити сферу виробництва мотоциклів в державі, він відповів, що дуже захоплюється мотоциклами, але це лише хобі, яке не зможе перерости у бізнес. Він підкреслив, що не вірить в вітчизняних виробників. Вони просто не зможуть змагатися з успішними виробниками мотоциклів з усього світу.

На своїй сторінці в Facebook Хмельницький опублікував відео, де він ділиться своїми думками, щодо відновлення мотозаводу в державі. У цьому відео він підкреслює, що в минулому успіх Київського мотозаводу був зумовлений тим, що на продукцію, яка випускалася, був попит з п’ятнадцяти республік, що входили до складу Радянського Союзу. Також завод постачав продукцію й в такі країни, як Куба та Китай, та зараз ситуація інакша.

Бізнесмен вважає, що через те, що в державі немає наукової бази, мотоцикли, які виробляються, давно вже втратили конкурентоспроможність. Мотозавод зараз фактично зруйнований, але вже згодом на його місці з’явиться якийсь парк або житловий масив. Він додав, що час не стоїть на місці, отже, те, що було вчора відновити вже неможливо.

До цього ще в 2012 році Фонд держмайна продав майже 91% акцій КМЗ. Вже тоді було зрозуміло, що відновляти діяльність заводу ніхто не буде.

Нагадаємо, що раніше «Київський мотозавод» випускав до ста тисяч мотоциклів у рік, а продукцію заводу постачали у різні країни світу.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*