Масовість припливу мігрантів в Україну визнали критичною

Заступник міністра МВС Сергій Яровий в ході проведення навчань на Чернігівщині повідомив, що приріст мігрантів в Україну може поставити під загрозу безпеку держави.

Яровий повідомляє, що за два останні тижні в країні правоохоронні органи зафіксували 1167 мігрантів, які нелегально перетнули державний кордон України. Він підкреслив, що більша частина з нелегалів буде депортована.

Голова департаменту у справах іноземців та осіб без громадянства ДМС Наталія Науменко розповіла, що в службі вже не сподіваються на зниження припливу нелегалів. Вона підкреслила, що в ДМС вже працюють над планом дій в разі чергової хвилі мігрантів. Незабаром розроблений проект направлять на розгляд до Міністерства внутрішніх справ.

Заступник начальника ДПС України Василь Серватюк розповів, що лише за минулу добу прикордонники перехопили дві групи нелегальних мігрантів, сумарна кількість яких досягає семи осіб. Він також звернув увагу на те, що влада Російської Федерації не дотримується умов міжнародного договору про реадмісію, оскільки не приймає біженців, які приїжджають з їхніх країн.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*