Екс-розвідник розповів про «приховану окупацію» України членом ЄС

Ветеран зовнішньої розвідки України Василь Богдан в своєму інтерв’ю для видання «Апостроф» повідомив, що дії угорської влади стосовно Закарпаття потрібно інтерпретувати як посягання на суверенність українських територій.

Він нагадав, що в Угорщині урядом було створено посаду уповноваженого, до компетенції якого віднесли частину територій Закарпаття. Це розцінюється не тільки як втручання у внутрішньодержавні справи, але і як латентна окупація українських територій.

Виходячи з останніх подій, генерал-лейтенант підкреслює, що українська влада повинна контролювати всі кордони, а не тільки з східної сторони. Він розповів, що хід історії ніяк не може залишити в спокої певну групу осіб, які все ще марять про те, що Волинь має повернутися до поляків, у той час, як до угорців має повернутися Закарпаття, а Бессарабія повинна відійти до Румунії. Голова угорського уряду Орбан своїми діями дає зрозуміти, що Угорщина виступає у вигляді союзника Москви в рамках українського питання.

Саме тому країні необхідно зміцнити свою обороноздатність, щоб ніхто не зміг зробити замах на цілісність держави, а також для того, щоб повернути до складу держави регіони, які зараз знаходяться під російською окупацією, вважає екс-розвідник.

Нагадаємо, що минулого місяця в Угорщині заснували посаду уповноваженого, у компетенцію якого входить розвиток Закарпаття. Такі дії викликали обурення офіційного Києва. Також Україна незадоволена тим, що прем’єр Угорщини Орбан висловлює сумнів у щирості намірів українських громадян стати частиною Євросоюзу та Північноатлантичного альянсу.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*