Мати загиблих в резонансному харківському ДТП не вірить у правосуддя

Адвокат Людмили Фабріс, дочка і внучка якої загинули в результаті ДТП в Харкові, розповів про те, що жінка не вірить в українське правосуддя. На думку матері загиблих, Олена Зайцева та Геннадій Дронов, які є винуватцями трагедії, можуть уникнути належного покарання.

Юрист зазначив, що раніше Людмила Фабріс ходила до суду, де намагалася довести вину Зайцевої та Дронова. Тепер у неї немає на це ні сил, ні часу, оскільки їй необхідно доглядати за 80-річною матір’ю. Фабріс впевнена, що дії водіїв залишаться безкарними. Адвокат жінки повідомив про те, що сім’я Зайцевої пропонувала Фабріс грошову компенсацію. Мати загиблих відмовилася від грошей і будь-якої іншої допомоги.

Нагадаємо, що 18 жовтня 2017 року в Харкові внаслідок ДТП на Сумський вулиці загинули шестеро людей, ще п’ять отримали травми. Причиною інциденту стало зіткнення двох автомобілів: за кермом одного з них перебувала Олена Зайцева, за кермом іншого Геннадій Дронов. Машину Зайцевої відкинуло на тротуар, де саме перебували люди. Винуватці ДТП були затримані і відправлені під варту на час проведення розслідування. У лютому поточного року справу було передано до суду.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*