Український холдинг переносить виробництво горілки до Білорусі

Керівник холдингу Global Spirits Євген Черняк повідомив, що його компанія планує перевести виробництво в Білорусь. Основною причиною такого рішення послужили жахливі умови для ведення бізнесу в державі. Бізнесмен зазначив, що він не розділяє політику «Укрспирту», оскільки на підприємстві процвітає корупція, а також контрафактне виробництво. Черняк додав, що горілка «Мороша» вже розливається на одному з заводів Білорусі, а вже в наступному місяці на білоруському підприємстві «Мінськ Кристал» будуть виробляти й горілку «Хортиця».

Бізнесмен зазначив, що ті проблеми, які він озвучував ще рік тому, так і не вирішилися, саме тому він і переводить своє виробництво в сусідню державу. При цьому він не може точно сказати, чи збережуться робочі місця українців, які працюють на підприємстві.

Крім цього, Черняк незадоволений і підвищенням цін на етиловий спирт в Україні. Він вважає, що ціни на спирт надмірно високі, а саме рішення про їх зростання ніяк не обґрунтовувалося. У зв’язку з цим виробник «Хортиці» зіткнувся з безліччю труднощів при виконанні контрактів на експорт. Черняк підкреслив, що на білоруському заводі якість продукції буде відмінною.

Зазначимо, що й інші вітчизняні виробники, такі як «Немирів» і «Баядера Груп» виготовляють свою продукцію на заводах Білорусі.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*