У Києві потужна гроза звалила дерева та затопила вулиці

В ніч з 15 на 16 серпня в українській столиці пройшла гроза з потужними поривами вітру та градом. У результаті грози, Хрещатик виявився затопленим. Після цього, потік води обрушився і на ТЦ «Метроград».

Городяни повідомляють, що в центрі столиці впала частина будівлі, яка до цього вже горіла, потужний вітер звалив стовп, а на Подолі призупинено рух трамваїв через те, що трамвайні колії загрузли в багнюці.

Крім цього, внаслідок нічної грози, в місті поламані дерева, вивіски та банери. Дороги міста до ранку були заповнені обламаними гілками і водою, але з початку дня співробітники комунальних підприємств зайнялися ліквідацією наслідків грози. Центральну вулицю міста вже майже повернули до початкового вигляду.

Станом на 8.00 ситуація стабілізувалася: дорога для пересування по Хрещатику відкрита, а спецтехніка усуває уламки дерев на тротуарах.

Зазначимо, що міська адміністрація Києва, посилаючись на Гідрометцентр, повідомляє, що сьогодні в столиці знову пройде гроза. В КМДА нагадують основні правила поведінки людей при грозі. Влада міста рекомендує щільно закривати всі вікна і балкони. Якщо в період грози люди опинилися на вулиці, то їм слід триматися подалі від рекламних щитів і вивісок, а також від дерев. У разі отримання травм, необхідно терміново повідомити рятувальні служби.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*