Постраждала херсонська активістка не визнала в підозрюваному нападника

Співробітниця міської адміністрації Херсона Катерина Гандзюк, яку під час нападу невідомий облив кислотою, у своєму інтерв’ю «Українській правді» повідомила, що вона не впізнала у затриманому підозрюваному людину, яка скоїла напад.

Вона виразила співчуття підозрюваному, якого заарештували через її справу правоохоронці. Потерпіла підкреслила, що підозрюваний – це випадкова людина. Гандзюк зауважила, що правоохоронцям потрібно було в короткі терміни знайти винного, щоб знизити громадське обурення, тому вони й зробили це, але ціною долі невинної людини. Вона повідомила, що її родичі впізнали нападника, але вона бачила те ж саме, що й усі в інтернеті, та не впізнає його в підозрюваному.

Потерпіла зауважила, що зараз їй дуже важко дається слідство, тому що вона повністю зосередилась на своєму стані. Вона підкреслила, що майже через день їй роблять операції, відновлення після яких дуже болюче та виснажливе.

Гандзюк повідомила, що до замаху можуть бути причетними як чинні, так і колишні співробітники поліції, тому що саме Гандзюк знала про всі злочини та зловживання місцевих правоохоронців, і саме вони неодноразово їй погрожували.

Нагадаємо, що наприкінці липня проукраїнська активістка та співробітниця міської ради Херсону Катерина Гандзюк стала жертвою нападника, який вранці біля її дому облив потерпілу кислотою. Майже 30% тіла потерпілої вкриті опіками. Правоохоронці вважають справу жінки замахом та наразі мають три версії мотивів: по-перше, це її проукраїнська позиція, по-друге, це її службова діяльність, а по-третє, це побутові сутички.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*