До вересня «Укрзалізниця» розділить всі поїзди на класи

В інтерв’ю онлайн-виданню delo.ua керівник одного з департаментів «Укрзалізниці» Олександр Красноштан розповів, що вже до вересня всі рейсові потяги будуть поділені на класи. Всього таких класів буде три: комфорт, стандарт та економ. При цьому, він підкреслив, що в «Укрзалізниці» вже закінчують обговорення цього питання з Міністерством регіонального розвитку.

Красноштан пояснив, що різниця буде полягати в тому, що в «комфорті» будуть використовуватися нові вагони, що передбачають тільки купе. Крім цього, в даному класі будуть не тільки туалети і кондиціонери, але і весь спектр необхідних послуг. Швидкість транспорту перевищить 70 кілометрів на годину.

У той же час, клас «стандарт» буде включати в себе не тільки купе, але і плацкарт, але при цьому, вагони повинні бути обладнані туалетами і кондиціонерами.

Що ж стосується «економ»-варіанту, то в них наявність кондиціонерів і туалетів не передбачена, а самі вагони будуть старого зразка.

При цьому, установку тарифів для класу «комфорт» і «стандарт» підприємство поклало на себе, а розцінками на «економ» варіант буде займатися держава.

Нагадаємо, що ще в минулому грудні в. о. керівника правління Євген Кравцов повідомляв, що в «Укрзалізниці» вартість квитків буде коливатися в залежності як від зношеності вагонів, так і від рівня комфорту в них.

Кравцов підкреслював, що є випадки, коли проїзд у поїздах з різним рівнем комфорту є однаковим за вартістю. Він вважає, що це неправильно: пасажир, купуючи квиток, повинен заздалегідь розуміти, на які умови він може розраховувати.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*