У Кропивницькому кіберполіція припинила діяльність хакера

На сайті Кіберполіції України з’явилася інформація, що співробітниками відомства був викритий хакер, який створював шкідливі програми, а після використовував їх для розкрадання коштів учасників криптовалютних бірж. Подія сталася у місті Кропивницький, де правоохоронці провели обшук, а також конфіскували всю комп’ютерну техніку.

У кіберполіції пояснили, що хакер використовував програму на закритих форумах. Використання програми забезпечувало доступ зловмиснику до акаунтів в криптовалютних біржах. Після отримання доступу, хакер виводив з акаунтів всі наявні на них кошти. У столичному Департаменті кіберполіції зафіксували незаконну діяльність зловмисника.

У повідомленні, розміщеному на сайті кіберполіції, розповідається, що за підсумками обшуку з квартири зловмисника конфіскували комп’ютерну техніку, телефони, а також USB-накопичувачі. Все це переправили на експертизу.

На даний момент все ще триває розслідування за частиною 2 статті 361 Кримінального кодексу України. Після того, як з’являться результати проведеної експертизи, слідство зможе встановити кількість постраждалих від діяльності хакера. Відразу після експертизи буде вирішено питання щодо висунення звинувачень зловмиснику.

Відзначається, що зловмисника можуть позбавити волі на термін до шести років, при цьому передбачається заборона на подальшу професійну діяльність на строк до трьох років.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*