В ООН зафіксували погіршення умов життя переселенців в Україні

Представники Агентства ООН з питань міграції (МОМ) заявили, що в Україні внутрішньо переміщені особи не можуть адаптуватися до нових умов життя. Переселенці, прибуваючи на нові місця проживання, стикаються з фінансовими проблемами та відсутністю належного соціального захисту.

У МОМ зібрали інформацію щодо працевлаштування переселенців, яка вказує на те, що кількість внутрішньо переміщених осіб, які мають роботу, стрімко падає. Станом на червень поточного року 42% переселенців — працевлаштовані, в той час як в березні цей показник становив 48%.

Ще однією проблемою, з якою зіткнулися українські переселенці, є падіння середнього доходу. У звіті МОМ зазначено, що в червні 2018 року середня заробітна плата знизилася до 2100 гривень, а в деяких випадках сума ще менша.

Томас Лотар Вайс, який представляє МОМ в Україні, зазначив, що ситуація досягла критичної точки. Він упевнений, що масштаби кризи, пов’язаної з переселенцями в Україні, є рекордними для Європи. Вайс додав, що, перш за все, необхідно забезпечити внутрішньо переміщених осіб гуманітарною допомогою, якої вони потребують.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*