«Укрзалізниця» може закрити більше сотні станцій

У компанії «Укрзалізниця» провели дослідження, результати якого вказують на те, що для оптимізації витрат необхідно зупинити роботу 130 станцій. Згідно з отриманими даними, на цих станціях за одну добу завантажують вагон або піввагона, що приносить компанії збитки.

В ході дослідження всі станції поділили на три групи в залежності від ступеня завантаженості. В першу групу зарахували 45 станцій, де рівень завантаження / розвантаження на добу мінімальний (0,23 вагона). До другої групи віднесли 45 вагонів із середнім рівнем завантаження / розвантаження (0,67 вагона).

Третя група, куди потрапили 40 станцій, є найбільш прибутковою і демонструє високий показник завантаження / розвантаження (0,87 вагона). Спираючись на отримані дані, автори дослідження рекомендують закрити всі станції, що входять в першу групу, а також призупинити роботу інших станцій в піковий період.

Остаточне рішення з приводу закриття 130 станцій ще не прийнято. Керівництво компанії «Укрзалізниця» планує узгодити дії з даного питання як з членами компанії, так і з вантажовідправниками.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*