У прокуратурі вимагають позбавити Януковича волі строком на 15 років

Представники Головної військової прокуратури України під час судових дебатів у справі екс-президента України Віктора Януковича, які пройшли 16 серпня, заявили про те, що мірою покарання для підсудного має стати тюремне ув’язнення терміном на 15 років. Прокурори звинуватили колишнього президента України у втечі зі своєї посади та співпраці з російським агресором.

В ході дебатів прокурор Максим Крим нагадав про те, що Янукович самоусунувся з посади президента України, після чого почав співпрацювати з Росією. За словами прокурора, екс-президент посприяв захопленню Криму, оскільки активно співпрацював з російською владою і військовими. Максим Крим додав, що лист Януковича до президента Росії Володимира Путіна з проханням ввести на територію України війська, є прямим доказом злочинних намірів підсудного.

Під час дебатів з боку захисту були присутні 5 адвокатів, які надали відеозапис зі зверненням колишнього прем’єр-міністра Миколи Азарова, де він просить допитати його у якості свідка у справі Януковича.

У зв’язку з тим, що захист підсудного недостатньо ознайомився з матеріалами справи, дебати перенесли на 13-14 вересня.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*