Черкаські волонтери відправили на фронт пересувний стоматологічний кабінет

У п’ятницю з Черкас відправився на фронт пересувний стоматологічний кабінет. Він встановлений на автомобілі ЗИЛ і має все необхідне устаткування не тільки для лікування, але і для проведення хірургічних операцій. Вартість такого кабінету перевищила чотириста тисяч гривень. Кошти були зібрані волонтерами Черкас. Внески здійснювали стоматологи з усієї країни.

Такий автомобіль назвали «Борт Тризуб Борсук». Слово «Борсук» в назві з’явилося на честь командувача одного з батальйонів морської піхоти. Повідомляється, що військовослужбовці саме цього батальйону перші випробують можливості цього кабінету.

Один з волонтерів В’ячеслав Скічко підкреслив, що до цього службовці могли звернутися до послуг стоматолога тільки після того, як повернутися з передової. Зараз же з’явилася можливість не затягувати з лікуванням і звернутися до стоматолога, не залишаючи фронт.

Стоматолог Віталій Горбенко повідомив, що можливості стоматологічного кабінету передбачають лікування будь-якої складності, навіть термінові хірургічні втручання.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*