Депутати Шахов та Мосійчук побилися у ліфті

Нардеп від «Воля народу» Сергій Шахов і представник «радикалів» Ігор Мосійчук продовжили з’ясовувати стосунки за допомогою сили, після розбірок в ефірі одного з телеканалів. Одразу після ефіру, парламентарії опинилися в одному ліфті, де конфліктна ситуація набрала нових обертів. Пізніше в інтернеті з’явилося відео з місця подій.

Шахов сказав колезі, щоб той «думав головою», при цьому він навів приклад гей-параду, який і став причиною першої бійки. У свою чергу, член «радикалів» Мосійчук, звернувся до опонента з фразою «сам думай». У відповідь на це, Шахов заявив, що «радикал» є політичною повією. Мосійчук не зміг проігнорувати таку образу і, назвавши Шахова «твариною», перейшов до бійки.

Нагадаємо, що в четвер під час телеефіру на українському каналі «Прямий» два депутати почали з’ясувати стосунки за допомогою сили. При цьому, ескалацію конфлікту викликала заява Шахова про те, що радикалу слід перестати ходити на гей-паради. У свою чергу, Мосійчук став вимагати від опонента вибачень і додав, що він ні разу не ходив на подібні паради.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*