У Франції випробують поїзд, що рухається зі швидкістю звуку

У французькому селі Дру плануються побудувати випробувальний трек для надшвидкісного потягу Hyperloop. Ініціатором проекту виступила канадська компанія TransPod, яка вже намагалася побудувати аналогічний трек в Італії. Будівництво поїзда, який буде рухатися зі швидкістю звуку (1200 км / год), почнеться у 2019 році.

Генеральний директор TransPod Себастьян Гендрон повідомив, що компанія звернулася до уряду Франції з проханням надати дозвіл на будівництво тестового треку. На реалізацію проекту планують витратити щонайменше 50 млн євро. Гендрон розповів, що поїзд за своїми характеристиками більше нагадує технологію авіаційно-космічної галузі, а не залізничної. Передбачається, що поїзд буде мати форму гігантської капсули і рухатися всередині вакуумного трубопроводу. Використовувати його можна буде як для пасажирських перевезень, так і для вантажних.

Гендрон висловив надію на те, що після успішного тестування поїзда у Франції, інші європейські країни також проявлять інтерес до подібної технології. Він зазначив, що вже сьогодні Італія є основним інвестором проекту.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*