На Осокорках правоохоронці запобігли новому зіткненню

фото: vesti-ukr.com

Співробітники столичних правоохоронних органів 17 серпня змогли не допустити зіткнення в одному з районів столиці. У відділення поліції привезли кілька десятків чоловіків. Всі вони молодого віку і мають спортивну статуру. У затриманих конфіскували щити, ножі, кийки, а також вогнепальну зброю.

Прес-центр структури повідомив, що патрульні виявили на Осокорках біля будівництва великий масив людей, їх чисельність сягала близька вісімдесяти чоловік. Разом з тим, поліцейські виявили, що багато з них озброєні. Київські правоохоронці, які патрулювали місто, доповіли про те, що відбувається, в чергове відділення київської поліції.

У поліції оперативно прийняли рішення відправити на місце подій патрульних і спецназівців.

В. о. керівника київської поліції Віктор Нечитайло підкреслив, що відразу після прибуття правоохоронців на Осокорки, люди, які знаходились біля будівництва почали спішно залишати місце подій.

Правоохоронці затримали близько сорока осіб. Також у них конфіскували ножі, кийки й іншу зброю. Їх привезли у відділок для з’ясування обставин та надання відомостей про мету настільки масового збору.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*