Стало відомо, хто очолив Лук’янівське СІЗО після бунту «торнадовців»

фото: ukrreporter.com.ua

Прес-секретар Міністерства юстиції Юрій Маслак повідомив, що призначено нового керівника Лук’янівського слідчого ізолятора. Тепер цю посаду обіймає голова Бориспільської колонії № 119 Руслан Ромашков.

Співробітники Міністерства юстиції розпочали службове розслідування стосовно працівників Київського ізолятора, які дозволили всім «торнадовцям» зібратися в одному приміщенні. Крім того, у бійців виявили та вилучили заборонені речі.

Раніше ГПУ повідомляла, що «торнадовці» організували бунт у слідчому ізоляторі. Бійців хотіли розмістити в різних будівлях ізолятора, однак ті, у свою чергу, чинили опір. На місце події негайно прибули спецназівці і бійці Нацгвардії. Відзначається, що інші ув’язнені почали захищати «торнадовців», вони озброїлися ножами та молотками. Екс-торнадовці побудували барикади, внаслідок чого спецназ довго не міг до них дістатися. Для того, щоб знести цю барикаду правоохоронці застосовували спеціальні засоби.

«Торнадовцям» ще в минулому році висунули звинувачення в тому, що вони незаконно позбавляли волі людей, які проживали в зоні АТО під Луганськом. Також бійців звинувачували у вбивствах і катуваннях.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*