Експерти розглянули причини низького рівня інвестицій в Україну

фото: hyser.com.ua

На сайті U.S. Department of State з’явився «Огляд інвестиційного клімату в Україні» за станом на 2018 рік. Експерти прийшли до висновку, що головною причиною низького рівня надходжень інвестицій є неефективна боротьба українського уряду з корупцією. Крім того, інвестори відзначили несприятливий діловий клімат в Україні.
У своєму дослідженні експерти вказали, що іноземні інвестори не готові ризикувати і вкладати гроші в економіку України, оскільки не впевнені в достатньому захисті своїх прав. Вони пов’язують це з корумпованими судовими органами, корисливими інтересами та слаборозвиненою інфраструктурою, яка не може забезпечити ведення бізнесу на належному рівні.
Загальна сума інвестицій, залучена в Україну за роки незалежності, становить близько 50 млрд доларів. У 2017 році було відкрито 67 проектів ПІІ, в які інвестували 1,8 млрд доларів. У 2013 році було відкрито 111 подібних проектів і залучено 4,8 млрд доларів. На думку експертів, ці дані свідчать про те, що збройний конфлікт на сході України, торгові війни з Росією та загальне погіршення політичного та економічного клімату відштовхнуло іноземних інвесторів.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*