В Україні пройшов черговий етап випробувань крилатої ракети

фото: racurs.ua

Секретар РНБО України Олександр Турчинов повідомив про те, що в ході випробувань, які пройшли в Одесі, крилата ракета «Нептун» вітчизняного виробництва успішно виконала поставлені завдання. Турчинов додав, що кульмінацією випробувань став момент, коли ракета вразила морську ціль, що знаходилася на відстані в 100 км.

За словами Турчинова, який особисто спостерігав за ходом випробувань, такі ракети як «Нептун» відрізняються високою точністю. Їх можна використовувати для ураження всіх видів цілей. Він зазначив, що після того, як завершаться випробування, крилаті ракети будуть передані на експлуатацію ВМС України. Завдяки цьому Чорноморське та Азовське узбережжя будуть повністю захищені від нападу, оскільки ракети «Нептун» здатні знищити ворога на відстані в 300 км.

Турчинов додав, що ракети можуть використовуватися для захисту стратегічно важливих об’єктів, таких як мости та поромні переправи. У разі якщо ворог спробує використати дані об’єкти, Турчинов не виключив можливості знищення відповідної інфраструктури.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*