Лукашенко здійснив кадрові перестановки в уряді Білорусі

фото: nv.ua

З ініціативи президента Білорусі Олександра Лукашенка в складі уряду відбулися серйозні зміни. Лідер держави пояснив подібне рішення тим, що колишні чиновники відмовлялися слідувати наміченому політичному курсу, чим підривали довіру до влади з боку населення.

Нових керівників призначили в Міністерство зв’язку та інформатизації, Міністерство архітектури і будівництва, Міністерство промисловості, Міністерство економіки та у Державний військово-промисловий комітет. Крім того, Лукашенко призначив нового прем’єр-міністра, яким став Сергій Румас, а також першого заступника прем’єр-міністра і двох заступників прем’єр-міністра.

Відповідаючи на питання журналістів, Лукашенко зазначив, що запорука ефективного управління державою – це дисципліна, професіоналізм, жорсткість та згуртованість. Якщо ж в уряді відмовляються слідувати програмі, за яку колись проголосував народ, то в цьому випадку виникають сумніви в компетентності чиновників. За словами Лукашенка, попри жорсткі методи управління, він завжди орієнтується на волю народу. Заяви про те, що в Білорусі панує диктатура, він заперечив.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*