Новинський виступив за підписання закону про вибори

фото: znaj.ua

Голова політичного руху «Партія миру» Вадим Новинський заявив, що необхідно підписати закон про вибори, оскільки він скасує мажоритарну систему, а це позначиться на політичній корупції.

Новинський сказав, що на майбутній парламентській сесії депутати зобов’язані приймати закони, які допоможуть повернути мир на територію України. І також зазначив, що депутати не повинні думати, що добре виконують свої обов’язки, оскільки в країні йде військовий конфлікт.

Закон про вибори теж повинен набути чинності на наступній сесії, заявив політик. Він нагадав, що на минулих виборах кандидати скористалися мажоритарною системою для здійснення корупційних дій.

Новинський впевнений, що всі адекватні партії зобов’язані підтримати нововведення у виборчу систему, і зазначив, що його партія внесла 400 поправок для цього законопроекту.

Політик повідомив, що участь у виборах мають брати особи, які тимчасово знаходяться не на території України, оскільки це їхній громадянський обов’язок. Також він підкреслив, що його рух пропонує посилити відповідальність за підкуп електорату і фальсифікацію підсумків виборів.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*