Танкер «Механік Погодін» досі заблокований в порту Херсона

фото: hromadskeradio.org

У судноплавній компанії ТОВ «В.Ф. Танкер» повідомили про те, що російський танкер «Механік Погодін» залишається в акваторії морського торгівельного порту Херсона на невизначений термін. Представники компанії відзначили, що суд не розглянув справу, з приводу затримання танкера.

За словами представників судноплавної компанії, «Механік Погодін» був затриманий після того, як члени профспілки моряків України звернулися до уряду з проханням перевірити судно. У переговорах із врегулювання даного питання беруть участь капітан судна та агент судновласника, а також начальник порту і вантажовласник. Капітан танкера «Механік Погодін» наполягає на тому, що затримання судна є незаконним.

Всі 12 членів екіпажу знаходяться на борту танкера, що дозволяє уникнути можливих провокацій. Вони регулярно виходять на контакт із родичами, що говорить про спокійну атмосферу на судні. Єдине, з чим змушені стикатися члени екіпажу, це спроби української інспекції проникнути на борт танкера. Вже тричі фахівці намагалися перевірити стан судна «Механік Погодін», але поки безуспішно.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*