НБУ може звільнити голову «СберБанку» в Україні

фото: kherson.ua.city

Український журналіст Антон Гриньов на своїй Facebook-сторінці написав про те, що голові НБУ були передані результати розслідування «злочинної» діяльності голови «СберБанку» в Україні Ірини Князєвої. Гриньов висловив надію на те, що в НБУ вживуть заходів щодо захисту українських вкладників. Журналіст не виключає можливості звільнення Князєвої.

У своєму журналістському розслідуванні Гриньов вказав перелік злочинних діянь нинішньої голови «СберБанку» в Україні, які, на його думку, є достатньою підставою для її відсторонення. За словами журналіста, Князєва користувалася своїм службовим становищем і фінансувала терористичну діяльність на сході України. Крім того, Гриньов заявив, що йому погрожували фізичною розправою після того, як з’явилися перші підсумки журналістського розслідування діяльності Князєвої.

На думку Гриньова, той факт, що проти Князєвої відкрито три кримінальних виробництва, повинен підштовхнути українців до усвідомлення, що їх вклади знаходяться в небезпеці. Журналіст нагадав, що в 2014 році Князєва зняла мільйони доларів, які їй не належали, і відправилася на відпочинок за кордон.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*