Експерти оцінили ймовірність введення візового режиму між Росією та Україною

фото: gdb.rferl.org

З недавнього часу в Україні почали активно обговорювати ідею щодо введення візового режиму з Росією. На думку експертів, українці, швидше за все, підтримають таку ініціативу, оскільки навіть можливість скасування російсько-українських поїздів, про яку раніше заявили в Міністерстві інфраструктури, не викликала протесту з боку населення України.

Приводом для припинення залізничного сполучення між Росією та Україною стали дії росіян в Азовському морі, які, на думку українського уряду, негативно вплинули на стан економіки в українській прибережній зоні. Після того, як в Азовському морі збільшилася кількість російських кораблів, і з’явився Кримський міст, вантажообіг в азовських портах України скоротився на 10-15%.

Відсутність негативної реакції серед населення України у зв’язку зі скасуванням залізничного сполучення з Росією, експерти пов’язують з тим, що кількість пасажирів українсько-російських поїздів скорочується з кожним роком. Якщо в 2013 році в Росію з’їздили 5 млн. осіб, то в 2017 році цей показник склав 900 тис. пасажирів. Крім того, українці використовують альтернативні транспортні засоби (автобуси, міжнародні поїзди). На тлі цього, експерти високо оцінюють імовірність введення візового режиму з Росією.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*