У Берліні пройшли акції неонацистів та антифашистів

фото: img.morgenpost.de

У столиці Німеччини 18 серпня пройшли одразу дві демонстрації. Одна з них була організована неонацистами, в той час як друга – антифашистами. Повідомляється, що антифашисти завадили неонацистам провести акцію в районі Шпандау.

За попередніми підрахунками поліції, в акції, яка проходили в Фрідріхсхайні, налічувалось майже сімсот представників праворадикального руху. Приводом для демонстрації стала річниця соратника Гітлера Рудольфа Гесса. В голові колони демонстранти несли в руках плакат, на якому був напис «Мені нічого не треба», автором якого був Гесс. Демонстранти проходили вулицями мовчки, без закликів, проте, в руках у них знаходились червоно-білі прапори.

Неонацистам протистояли антифашисти, чисельність яких досягала п’ятисот осіб. Вони мали намір зупинити акцію радикалів, як зробили у минулому році, але цього разу в них не вийшло. Проте, від демонстрації біля Шпандау радикалам все ж довелося відмовитись, оскільки там зібралось більше двох тисяч антифашистів.

«Берлінський союз проти правих» повідомляє, що підтримати антифашистів прийшли й люди пенсійного віку. У акції протесту прийняли участь такі організації як «Бабусі – проти правих» та «В Шпандау нацистів не буде».

Водночас, чисельність правоохоронців перевищувала дві тисячі осіб. Вони ретельно перевіряли наявність у демонстрантів холодної зброї чи балончиків із газом.

Відзначимо, що Рудольф Гесс входив до владної структури Третього Рейху та був заступником фюрера. В 1947 році його помістили до в’язниці Шпандау, де він пробув сорок років. Вже в 17 серпня 1987 року, у віці дев’яноста трьох років, Гесс покінчив з собою. Після цього в’язницю Шпандау, єдиним в’язнем якої був Гесс, знесли.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*