В Україні пройшли заняття з MEDEVAC

фото: www.mil.gov.ua

В одному з госпіталів, який розташований в зоні ООС, пройшло навчання з метою поліпшення системи надання медичної допомоги пораненим, а також евакуації поранених бійців з поля бою.

Керував заняттями військовий хірург із Західного регіону Іван Богдан. За проведенням занять стежили і представники делегацій лікарів зі Сполучених Штатів і Канади.

Іван Богдан розповів, що під час навчань бійці відпрацьовували дії особового складу госпіталю під час масового припливу поранених. Він підкреслив, що потрібно бути готовими до будь-якого розвитку подій, в тому числі і до активізації бойових дій, які можуть призвести до великого потоку поранених. Також зазначив, що особовий склад госпіталю вже має досвід в таких ситуаціях, адже в період активних бойових дій надходила велика кількість бійців з пораненнями різної тяжкості.

Полковник додав, що українські бійці показали делегаціям зі Сполучених Штатів і Канади не тільки володіння необхідними навичками надання медичної допомоги, а й те, що здатні укладатися у встановлені часові обмеження, так як дуже важливим є вміння швидко розсортувати поранених. Також велика відповідальність покладається і на водіїв, які повинні знати різноманітні маршрути для швидкої евакуації поранених бійців.

Іван Богдан зазначив, що навчання проводилися за допомогою нових санітарних автомобілів вітчизняного виробництва, а також до навчань залучили медико-санітарні автомобілі, надані владою Сполучених Штатів.

В ході занять також приділили увагу питанню застосування авіації для евакуації бійців, зокрема групам медичної допомоги, які працюють на полі бою.

Організатори занять й іноземні партнери підкреслили високий рівень професіоналізму українських військових медиків.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*