У Гениченську стався конфлікт між комунальниками та боржниками

фото: kherson.net.ua

У курортному селищі Генгорка стався конфлікт між співробітниками комунальної служби і хронічними боржниками.

Голова комунального підприємства «Комунсервіс» Олексій Коновалов повідомив, що співробітники його служби намагалися відключити воду подружжю, яке тривалий час не оплачує даний вид послуги. Мешканці накопичили рекордну суму боргу в розмірі 9770 гривень і не збираються укладати договір. Згідно з ним до переліку послуг входить не тільки водопостачання, а й утилізація відходів, а боржники стверджують, що самі справляються з цим завданням.

Коновалов підкреслив, що у сім’ї є кошти, щоб сплатити борг, оскільки є машина і на території знаходяться дві будівлі в декілька поверхів для відпочиваючих.

Після тривалих переговорів, які не увінчалися успіхом, співробітники КП пригнали трактор, щоб дістатися до труби і перекрити воду. Тільки трактор почав рити яму, як на вулицю вибігли боржники і почали заважати роботі техніки. Після приїзду співробітників правоохоронних органів і затримання чоловіка, його дружина сіла за кермо автомобіля і направила його на трактор. В результаті машина наїхала на ногу слюсарю, який тепер кульгає.

Голова сільради Віктор Плохушко розповів, що ознайомлений з подробицями інциденту. Він підкреслив, що сперечатися з цим сімейством безглуздо, оскільки вони відразу починають скаржитися у вищі інстанції.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*