Британський підприємець-мільйонер віддав мільйон фунтів стерлінгів

фото: nv.ua

Джуліан Данкертон, один із співвласників культової марки одягу Superdry, розлучився з мільйоном фунтів стерлінгів, віддавши його відомій у Великобританії компанії People’s Vote. Пожертвувати гроші мільйонера змусила ідея провести повторний референдум про вихід Великобританії зі складу ЄС.

На думку знаменитого дизайнера, якби Brexit відбувся два десятиліття тому, то він не зміг би досягти кар’єрних вершин, які йому відкрив безмитний імпорт продукції компанії Superdry. Дизайнер-мільйонер впевнений, що у багатьох підприємців справи підуть куди гірше, після набуття Brexit чинності і встановленням мит між Британією та Європейським Союзом.

Дизайнер упевнений, що британська компанія People’s Vote – це єдиний шанс англійців повернути все в колишнє русло ділових відносин і остання можливість, не розривати відносини з ЄС.

На початку липня міністр з Brexit Девід Девіс попросив про відставку, і Тереза Мей підписала прохання. Раніше у них були розбіжності з планами подальших відносин з Євросоюзом і Великобританії після Brexit. Новим міністром був призначений Домінік Рааб, який раніше здійснював свою діяльність на посаді міністра з житлової політики в Британії. Він відомий своєю жорсткою позицією щодо виходу Великобританії з ЄС.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*