Які машини викрадають в Україні

фото: kakotvet.com

Згідно зі статистичними даними правоохоронних органів, в державі майже щодня викрадають по 14-15 автомобілів. Лише за перші шість місяців поточного року викрали 2 707 автомобілів, із них 928 було знайдено і повернено власникам.

Відомо, що лідерами у викраденнях стали автомобілі фірми ВАЗ, їх кількість склала чотириста вісімдесят три одиниці. Дуже ймовірно, що метою їх викрадення є розбирання і продаж на запчастини. Другу позицію у викраденнях займають автомобілі фірми Toyota, їх чисельність досягла двохсот шістдесяти семи одиниць. Третє місце займає Daewoo, їх кількість склала двісті тринадцять одиниць. На останніх місцях знаходяться транспортні засоби марки Mercedes і BMW. При цьому, якщо ВАЗ викрадають для того, щоб розпродати на запчастини, то Mercedes і BMW виключно за замовленням.

Запчастини для автомобілів ВАЗ в країні мають досить добрий попит, тому їх викрадають найчастіше. Імпортні автомобілі в більшості викрадають для подальшої реалізації, але бувають випадки, коли їх розпродають на запчастини.

В період за перші шість місяців поточного року, правоохоронцями було розкрито майже 40% всіх злочинів з автоугону. Проте поліція вирішила по-новому підійти до проблеми та виробити нові методи для розкриття подібних злочинів.

Крім цього, власники автомобілів і самі докладають багато зусиль для пошуків. Наприклад, у соціальних мережах існує безліч груп, в яких власники авто обмінюються інформацією про викрадену машину та допомагають у пошуку.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*