США почали розслідування щодо розкрадання коштів, виділених Україні

фото: coindelite.com

Юрист Андрій Смирнов в своєму профілі в соціальних мережах опублікував інформацію про розслідування, яке проводять Сполучені Штати у справі про розкрадання коштів, виділених США і Міжнародним валютним фондом в допомогу країнам для процесу становлення демократії. За словами адвоката, діючий український президент Порошенко може виявитися в центрі даного розслідування.

У Вашингтоні федеральний суд оголосив про початок досудової перевірки і верифікації фінансових матеріалів, що стосуються людей безпосередньо пов’язаних з розкраданням держкоштів Сполучених Штатів і тих, хто замішаний в організації незаконного транспортування грошей, виведених за допомогою фальшивих програм держпідтримки.

При цьому з українського боку організатором є чинний голова держави Порошенко, а з молдавської сторони – Володимир Плахотнюк.

Необхідно відзначити, що в зв’язку із наявністю посвідки на проживання в Швейцарії у Порошенка, і подвійного громадянства (російське і румунське) у Плахотнюка, було прийнято рішення підключити до розслідування і співробітників ФБР.

Відповідно до федеральних законів, тривалість перевірки складає від двадцяти п’яти до шістдесяти днів. По завершенню, всі відомості нададуть до суду для початку судового розгляду.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*