У КНР хочуть збільшити постачання української молочної продукції

фото: viracresearch.com

У Міністерстві агрополітики України провели зустріч з представниками найбільших компаній з виробництва молочної продукції Китаю, які мають намір здійснювати закупівлю в Україні.

З української сторони в конференції брала участь заступник міністра агрополітики з євроінтеграції Ольга Трофімцева. Організатором зустрічі виступила компанія Olam International.

Китайські підприємці виявляли підвищену цікавість до торгових можливостей України. Вони відвідали молокозаводи, де пробували продукцію, і ферми.

Обговорювали зростання українського молочного сектора, всупереч скороченню кількості виробництва. Зросла якість продукції, збільшилася кількість переробленої сировини, а також поставки продукції. У той же час, ціни на українські молочні вироби майже в два рази менше, ніж на китайські.

В рамках зустрічі обговорили поставки молочної продукції в КНР: в минулому році було поставлено 50% молочної сироватки, а за перші шість місяців поточного року цей показник збільшився до 60%. На підставі цього було порушено питання подібного збільшення поставок щодо сухого молока і масла.

На зустрічі торкнулися й актуального питання про торгівельні відносини КНР і Сполучених Штатів, а також українських перспектив не тільки в молочній, але і в інших сферах. Китайська сторона запросила в Шанхай українських представників для відвідування виставки, і проявили великий інтерес до українського стенду.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*