Співробітники Нацполіції заарештували «злодія в законі»

фото: compromat.group

У суботу співробітники Нацполіції заарештували іноземця, який відомий в кримінальному світі на прізвисько Дато Агжабедінскій і є «злодієм в законі». Про це проінформував у себе на сторінці в соцмережі заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін.

Він зазначив, що чоловіка протягом цього року вже заарештовували у Львові і Києві, і приймали рішення про заборону на в’їзд до країни на три роки, але затриманий все одно вирішив повернутися в Україну.

Аброськін заявив, що масовий приїзд «злодіїв в законі» на територію України пов’язане з Федеральною службою безпеки Росії, оскільки кримінальним авторитетам доручено дестабілізувати порядок в країні.

Також заступник голови підкреслив, що українське міграційне законодавство дуже ліберальне, а в країнах Євросоюзу з такими особистостями обходяться досить жорстоко.

Нагадаємо, що на початку весни Нацполіція затримала «злодія в законі» на прізвисько «Полик». Він виявився нелегально на території України і прийняв добровільне рішення покинути межі країни.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*