Міст, який обвалився в Генуї, планують відновити

фото: images.unian.net

У Deutsche Welle повідомили, що міст в Генуї, який обвалився 14 серпня, може бути відновлений. Фінансуванням займеться італійська компанія Autostrade per l’Italia, яка до моменту трагедії обслуговувала міст. На відновлювальні роботи планують виділити 500 млн. євро.

Попри те, що представники компанії заявили про готовність взяти на себе відповідальність за відбудову моста Моранді, причетність до трагедії компанія заперечує. На думку керівництва компанії, звинувачення можна пред’являти тільки в тому випадку, якщо встановлені всі деталі події. На даний момент причина обвалу моста в Генуї залишається невідомою. Компанія-оператор зазначила, що необхідно дочекатися дозволу від влади, після чого протягом 8 місяців міст буде відновлений.

Згідно з останніми даними в результаті трагедії в Генуї загинула 41 людина. Відносно компанії-оператора почали розслідування для встановлення її причетності до обвалу моста. Компанія протягом 15 днів повинна довести, що обслуговувала міст відповідно до вимог.

Нагадаємо, що серед постраждалих опинилися два громадянина України, які впали з висоти 80 метрів. На даний момент вони знаходяться в лікарні і їхньому життю нічого не загрожує.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*