Супрун розповіла про користь прогулянок на свіжому повітрі

фото: telegraf.com.ua

В. о. Міністра охорони здоров‘я Уляна Супрун у своєму профілю в соціальних мережах розмістила запис про користь зелених насаджень та закликала громадян вирушити на прогулянку до найближчого парку або, при можливості, поїхати на відпочинок за місто.

Супрун підкреслила, що результати досліджень довели, що якщо людина проводить багато часу на природі, то вона менш схильна до психічних захворювань. Навіть, якщо ви дуже зайнята людина та у вас не має часу, достатньо буде провести лише тридцять хвилин на прогулянці, щоб це позитивно вплинуло на ваше здоров‘я та настрій.

Голова МОЗ відзначила, що свіже повітря допоможе подолати стрес та почуття тривоги. Під час прогулянки в організмі людини зменшується рівень стресових гормонів, а саме адреналіну та кортизолу. Також в організмі підвищується кількість ендорфінів, які мають знеболюючі функції та позитивно впливають на настрій людини.

Крім того, міністр додала, що багато науковців підтвердили той факт, що наявність парків у містах позитивно відображається на здоров‘ї та самопочутті людей. Свіже повітря стимулює людей бути більш рухливими та активними.

Нагадаємо, що до цього Супрун опублікувала у Фейсбуці пост про те, що батькам потрібно більше часу проводити зі своїми дітьми на прогулянках, граючи в активні ігри. Прививати дітям любов до природи та активних ігор потрібно з раннього дитинства. Але важливо правильно розраховувати навантаження на дитину, щоб вона не перевтомлювалась. Супрун підкреслила, що активні ігри дуже позитивно впливають на діяльність мозку а також на моральний розвиток дитини.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*