Сполучені Штати передали ЗСУ два контрбатарейних радари

фото: scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net

У своєму профілі в соціальних мережах Посольство України в Сполучених Штатах опублікувало інформацію, що в рамках військово-технічної допомоги Сполучені Штати надали українським збройним силам 2 контрбатарейних радари.

Процес передачі відбувався в неділю, в ньому брали участь керівник генштабу ЗСУ Віктор Муженко і американський посол Марі Йованович. Муженко подякував не лише американському уряду, але й народу і послу за допомогу. Він впевнений, що техніка, яку надали Сполучені Штати, допоможе здобути перемогу в боротьбі проти держави-агресора, і збереже життя багатьом українським воїнам.

Генерал повідомив, що оснащення українських військовослужбовців сучасною технікою, а також підготовка особового складу є дуже важливим кроком у здійсненні військової реформи. Надана допомога зміцнює обороноздатність країни, а також допомагає бійцям ЗСУ оберігати держкордон та суверенітет країни. До того ж, Україна стала єдиною державою, яка отримала дозвіл від США на ремонт і обслуговування контрбатарейних радарів. Цей факт в черговий раз доводить успіх держави у військовій сфері, а також демонструє, що українські службовці здатні експлуатувати подібну техніку.

Зазначимо, що з початку 2014 року, Сполучені Штати в процесі договору про міжнародну технічну допомогу надали збройним силам майже тридцять контрбатарейних радарів різних моделей. За весь цей час Україна отримала гумдопомогу і техніку на суму в двісті п’ятдесят мільйонів доларів. В допомогу зазвичай включали сучасне медичне обладнання, устаткування для нічного бачення, транспортні засоби, навігатори тощо.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*