У Києві борються з наслідками нічної зливи

фото: prm.ua

У прес-службі «Київавтодору» повідомили, що для відновлення вулиць та доріг столиці, де минулої ночі пройшов сильний дощ, залучені 178 працівників підприємства і 91 одиниця спеціальної техніки. В результаті негоди деякі ділянки вулично-дорожньої мережі виявилися переповнені піском та сміттям. Найбільше постраждали вулиці Еспланадна, Антоновича та Басейна.

В «Київавтодорі» пояснили, що критична ситуація виникла в тих місцях, де раніше проводилися роботи з прокладки теплової мережі, але з порушенням технології.
Зокрема, подібна ситуація зафіксована на вулиці Антоновича, де в результаті сильного дощу на проїжджій частині опинилися ґрунтові маси. Це спровокувало закупорку дощової каналізації. На даний момент працівники служби «Київавтодору» намагаються усунути наслідки та відновити роботу проїжджої частини.

Вранці 19 серпня працівникам вдалося повністю очистити вулицю Еспланадну від піску, каміння та сміття, яке принесло дощем від торгових центрів, що знаходяться неподалік.

Представники «Київавтодору» додали, що 20 серпня планується проведення огляду річки Либідь в тому місці, де вона впадає в Дніпро. Фахівці визначать рівень води та можливі ризики.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*