Саакашвілі має намір «врятувати» Україну

Михайло Саакашвілі (екс-президент Грузії та колишній губернатор Одещини) заявив, що його партія «Рух нових сил» візьме участь в парламентських виборах, які відбудуться в Україні в 2019 році. За словами політика, партія готує проект, який дозволить людям безпосередньо голосувати за прийняття того чи іншого політичного рішення.

Саакашвілі зазначив, що Україні необхідно кардинально змінити методи реалізації політики, інакше незабаром держава зникне з політичної карти світу. Зокрема, він акцентував увагу на функціонуванні Верховної Ради, яка, на його думку, гальмує розвиток держави, оскільки, як і раніше, контролюється олігархами. Саакашвілі підкреслив, що навіть якщо політика нового президента буде націлена на розвиток України, всі його дії блокуватиме Рада.

У зв’язку з цим він разом зі своєю політичною силою має намір змінити конституційну систему. Саакашвілі заявив, що вже зараз збираються підписи на проведення референдуму в Україні з приводу впровадження електронного голосування. У разі якщо більшість схвалить дане нововведення, люди отримають можливість голосувати за прийняття основних політичних рішень, а не надавати це право політичному класу.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*