Потоп в столиці України викликав хвилю критики у користувачів соцмереж

Наслідки зливи, яка обрушилася на Київ 18 серпня, виявилися катастрофічними: вулиці переповнені піском та сміттям, пошкоджена проїжджа частина. Жителі столиці звинувачують у всьому місцеву владу, яка не може забезпечити нормальне функціонування зливової каналізації. До обговорення даних проблем приєдналися користувачі соцмереж.

Адвокат Андрій Портнов припустив, що потопи в Києві, Львові та Закарпатті можуть стати приводом для того, аби прем’єр-міністр Володимир Гройсман нарешті повернувся на своє робоче місце після відпочинку на морі. Медійник Олександр Клімашевський пожартував з приводу ситуації в Києві, відзначивши, що незабаром найпопулярнішим транспортом в столиці стане гумовий човен. Бізнесмен Олексій Давіденко відзначив, що потопи — це не єдина проблема, з якою не може впоратися київська влада. Відключення води на кілька місяців, будівництво торгових центрів в недозволених місцях, відсутність дорожньої розмітки — це лише неповний список столичних проблем.

На даний момент є кілька версій того, що стало причиною потопів в Києві. На думку інженерів, місто забудовано до такої міри, що майже не залишилося ділянок землі, куди раніше сходила вода. У мерії Києва заявляють, що причиною потопу є застаріла зливова каналізація, яка не справляється з кількістю опадів.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*