В ООН закликали збільшити допомогу для жителів Донбасу

Оснат Лубрані, будучі координатором місії ООН в Україні, звернулась до світової спільноти з закликом більше підтримувати людей, які проживають на Сході України та страждають від постійних обстрілів, вимушені терпіти складнощі в отриманні медпослуг та освіти.

У неділю на сайті ООН в Україні був оприлюднений запис, в якому ООН закликала додати більшу допомогу мирному населенню, яке страждає через ведення бойових дій на території Донбасу. Сам запис був присвячений десятій річниці Дня гуманітарної допомоги.

Лубрані закликала світову спільноту виділити більше гуманітарної допомоги мешканцям Донбасу та надати їм більшу підтримку. Вона зазначила, що зараз мільйони людей живуть на прифронтових територіях. Їх життя щоденно підлягає ризику, оскільки поруч з ними ведуться бойові дії, а також на території Донбасу безліч мін та снарядів, які не розірвалися.

Відповідно даним ООН, з самого початку збройного конфлікту в Україні більше трьох тисяч людей, серед яких є і діти, загинули, а дев’ять тисяч отримали поранення різної складності. Наразі більше трьох мільйонів мають труднощі з доступом до продуктів, води, житла, а також медпослуг та освіти.

На сайті повідомляють, що лише за перші шість місяців поточного року більше шестисот тисяч людей, які живуть на Сході країни отримали необхідну допомогу. Наразі міжнародні гуманітарні організації роблять все для того, щоб у цьому році ще більше двох мільйонів людей отримали необхідну гуманітарну допомогу.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*