Ангела Меркель на переговорах з Путіним відзначила позицію Берліну по Україні

Головний редактор російської радіостанції «Ехо Москви» Олексій Венедиктов у своєму профілі в соціальних мережах повідомив, що федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель надала російському лідерові детальну схему введення на Схід України великої чисельності миротворців ООН.

Венедиктов відзначив, що Меркель в деталях описала Путіну схему введення на територію Донбасу миротворців загальною чисельністю від тридцяти до сорока тисяч осіб, після чого, там буде створена міжнародна адміністрація.

Нагадаємо, що перед початком переговорного процесу з Путіним, Меркель підкреслила, що Україна повинна залишитися транзитером газу, навіть після того, як розпочне свою роботу новий газопровід «Північний потік-2». Вона підкреслила, що після того, як запустять новий газопровід, українська сторона все одно буде грати суттєву роль у транспортуванні газу в країни Європи. При цьому, ситуацію прокоментував і російський президент Путін. Він наполягає, що запуск газопроводу не несе в собі загрози для України, і можливість транспортування російського газу через українські території залишається.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*