У Македонії загинув український спортсмен

Британське інформагентство The Guardian інформує, що в ході змагань, які проходили в Республіці Македонія, два спортсмена, керуючи парапланами, зіткнулися в повітряному просторі. Спортсмени були громадянами України і Великобританії. В результаті інциденту жодному з них не вдалося вижити.

Як повідомило ЗМІ, що інцидент стався ще в п’ятницю. У македонському місті Крушево громадянин України Ігор Волів і громадянин Британії Іннес Пауелл зіткнулися в повітряному просторі, під час фінальних змагань.

Видання зазначило, що спортсмени отримали ушкодження, які спричинили смерть. Зазначається, що через зіткнення параплани впали на землю. Також відомо, що парапланери зіткнулися близько декілька разів, при цьому українцю вдалося розкрити парашут і приземлитися на найближче дерево. До того часу, коли рятувальні служби змогли приїхати до місця подій, їм залишалося лише констатувати смерть українця. Британський спортсмен пішов з життя у лікарні.

Зазначимо, що спортсмен з Великобританії був успішним інструктором і мав за спиною безліч років досвіду. При цьому відомо, що він не був конкурентом українського спортсмена в змаганнях.

Інцидент стався вже в завершальний день змагань, які після трагедії були зупинені.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*