Депутат Держдуми РФ вимагає покарати українського спортсмена

Російський телеканал Sport24 повідомив, що депутат Державної Думи від Ліберально-демократичної партії Росії Ігор Лебедєв висловив свою думку з приводу дій футбольного захисника «Нижнього Новгорода» Віталія Федоріва. Під час звучання гімну перед матчем з командою «Сочі», який проходив в рамках Футбольної національної ліги, українець відвернувся від російського прапора обличчям до вболівальників.

Депутат підкреслив, що представники законодавчої влади не можуть проігнорувати подібні дії, та зобов’язані визначити запобіжні заходи за фактом «неповаги до державної символіки Російської Федерації». Оскільки такий проступок захисник вчинив вперше, то цілком ймовірно, що запобіжний захід буде носити адміністративний характер, однак можливість кримінальної відповідальності не виключається.

Парламентарій заявив, що захисник проявив неповагу до російського гімну. Він додав, що якщо той нешанобливо ставиться до символіки країни, в якій проживає, то «нехай повертається в Україну і працює там». При цьому виправдання футбольного захисника депутат назвав «маячнею».

Нагадаємо, що в ході виконання гімну Російської Федерації перед футбольним матчем, Федорів був повернутий обличчям до трибун, у той час як інші члени команди разом з суддями повернулися в бік державного прапора. Сам же захисник, коментуючи ситуацію, повідомив, що він просто читав молитву і у нього не було намірів висловити неповагу до символіки.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*