Під час проведення держсвят на кордонах посилять заходи безпеки

В Державній прикордонній службі України повідомили, що під час святкування в державі Дня прапора та двадцять сьомої річниці незалежності країни, співробітники відомства мають намір зміцнити безпеку держкордонів.

Прикордонники відзначили, що введуть нові заходи для забезпечення безпеки не тільки на кордоні, але й на лінії розмежування в зоні ООС. Крім цього, буде посилено захист лінії розмежування українських територій і тимчасово окупованого Криму.

У прес-центрі Прикордонної служби наголосили, що її співробітники весь час будуть відслідковувати ситуацію на кордонах і будуть готові до будь-якого розвитку подій, в тому числі і до терактів. Щоб запобігти таких інцидентів, на всіх кордонах будуть розташовані додаткові наряди. В ході пропуску, прикордонники будуть детально оглядати кожну людину і кожне авто. Для того, щоб запобігти нелегальному транспортуванню зброї або вибухівки на пропускних пунктах будуть присутні і службові собаки. Також прикордонники будуть більш прискіпливо перевіряти всі документи осіб та автомобілів, яких виявлять біля держкордону.

Для забезпечення стабільної ситуації під час святкових днів, співробітники прикордонної служби працюватимуть спільно з Нацполіцією, Нацгвардією, ДСНС, а також з СБУ.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*